Username:

Password:

Fargot Password? / Help

Asociația LifeForce organizează regulat cursuri practice gratuite de gătit, în cadrul cărora veți descoperi varietatea preparatelor lacto-vegetariene prin participarea directă la procesul de pregătire. Veți afla rețete și informații utile și veți experimenta cât de simplu și plăcut poate fi să gătești împreună.
Pentru detalii despre oră, zi și locație, vă rugăm să telefonați la 0741 439 720 (Oxana Gherghel) sau scrieți-ne la info@asociatialifeforce.ro

Atelierul în imagini

One comment

• Visit site
    November 6, 2012 10:43 amPosted 6 years ago
    Corina

Hei, salut! Ce ma bucur ca v-ati reintors. Sper ca v-a priit acea lunga pauza :) Am mailul vostru insa mi-am zis sa sparg si eu un email (precum sampania de vas) pe site-ul vostru.

Sunt interesata de reluarea cursurilor de gatit si sa incerc pentru prima data acea intalnire pentru meditatie, asa ca astept detaliile voastre despre cand, cum si unde.

Va pup si din nou, bun revenit! :)

Leave your comment

Your Name: (required)